8 Ağustos 2018 08:55

Johnny Depp’e büyük şok

Vizyon için gün sayan filmi City of Lies gösterimden çekildi.


Eski eşi Amber Heard’de şiddet uyguladığı iddialarıyla gündemden düşmeyen ve peş peşe şiddet olaylarına karışan Johnny Depp bir şok daha! Şiddet olaylarının gündeme gelmesiyle birlikte ekonomik olarak da hızla dipe çöken aktör iflasın eşiğine kadar geldi. Bir tarafta bu sorunlarla uğraşan Johnny Depp, karıştığı şiddet olayları yüzünden yeni bir darbeyle karşı karşıya. Ünlü oyuncunun başrolde yer aldığı City of Lies filmi, adının karıştığı şiddet olaylarından dolayı gösterimden çekildi.


ABD’de 7 Eylül’de vizyona girmesi planan film, yapımcı firma Global Road Entertainment şirketi tarafından vizyondan çekildi. City of Lies, ‘Labyrinth’ adlı kitaptan beyazperdeye uyarlandı, rap şarkıcıları Tupac Shakur ve Biggie Smalls’ın ölümü sonrası polis soruşturmasının hikayesini anlatıyor. Filmin vizyona girip girmeyeceği konusu belirsizliğini koruyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir