31 Ağustos 2018 11:44

Johnny Depp’in bu sefer yüzü güldü

Son dönemde hakkında çıkan olumsuz haberler yüzünden sıkıntılı günler geçiren Johny Depp, verdiği hukuk savaşını kazandı.


Deneyimli aktör Johnny Depp, bir süredir eski avukatıyla mahkemelikti. Depp, avukatı Jacob Bloom ve şirketinin 18 yıllık ilişkilerini 2017 yılında yasadışı bir şekilde fesih ettiktten sonra 30 milyon dolarlık (23 milyon £) bir ücret aldığını iddia etti. Konuyla ilgili ekim ayında yasal işlemleri başlatan Johnny Deep, anlaşmaların Hollywood'da standartlaştığı gibi yazılı olarak yapılması gerektiğini savundu ve avukatının yazılı olmayan anlaşmayı ihlal ettiğini söyledi. Buna karşılık olarak aktörün eski avukatı Jacob Bloom, Depp’e karşı dava açtı.


Geçtiğimiz gün gerçekleşen davada, Los Angeles Üst Mahkemesi yargıcı Terry Green, yıldız oyuncunun leyhine karar vererek sözleşmenin yazılı olması gerektiğine karar verdi.Johnny Depp’in eski avukatı Jacob Bloom’un avukatı ise karara itiraz etti.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir