25 Eylül 2009 10:12

Johnny Harikalar Diyarında!

Johnny Depp'in Tim Burton'ın hazırladığı Alice projesinde rol alacağı söyleniyor...

Tim Burton, Alice in Wonderland projesi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Yakın zamanda Mia Wasikowska'nın Alice'i canlandıracağı açıklandı. Dedikodusu bol olan projeden yeni gelen haber ise, Burton'ın biricik oyuncusu Johnny Depp'e yeniden rol verecği yönünde. Kesin olmamakla birlikte oyuncunun projede The Mad Hatter'ı canlandıracağı söyleniyor. Mad Hatter, Alice'in ünlü çay keyfi bölümünde karşımıza çıkan ve adına yakışır şekilde çılgın bir portre çizen bir kahramandı. Depp'in bu role yakışacağına hiç şüphe yok.
Yorumlar
  • Hafta içinde filmden kareler yayınlandı. Sırf kareler ve afişlerden bile ne kadar renkli, ne kadar masalsı bir film izleyeceğimiz belli oluyor. Özellikle Burtonın çizimleri dehşetti. Burton gibisi yok yahu şu Hollywoodta. Çok hoş, diğer filmleri kadar süper bir film izleyeceğimiz kesin. En iyi filmlerinden birisi olacağına çok eminim.

  • Alice harikalar diyarında küçükken en sevdiğim çizgi filmlerden biriydi. Çok ilginç bir filmdi, ve haklı olarak bu projeyide ancak çizgi film kadar ilginç sinemasal örneklere imza atan tim burton ve onun vazgeçilmez oyuncusu Johnny Deppin yer alacak olması harika. Filmle ilgili yeni gelişmeleri merakla bekliyoruz...

  • Zekanın bir kaç türlüsüne birden sahip olan sinema dehası, öykücü, kurgucu, hayalperest ve düş fabrikası Tim Burtonın böylesine renkli bir projenin altından kalkacağına hiç şüphem yok...

  • Yahu Alice projesiyle Marlyn Manson ilgilenmiyor muydu? Vaz mı geçti? Neyse asıl önemli olan beyaz tavşanı kimin canlandıracağı.

  • Johnnyim le tim burton tekrar birlikte... çok heycanlandım her zamanki gibi harikalar yaratcaklarına şüphem yokk!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir