29 Ağustos 2003 18:11

Jolie Geleceğin Dünyasında

Angelina Jolie, oyuncularıyla dikkat çeken bilim-kurgu filmi The World Of Tomorrow'un (Geleceğin Dünyası) ekibine katıldı. Yönetmenliğini ilk defa kamera arkasına geçen Kerry Conran'ın üstleneceği filmde Jolie'nin yanı sıra, Jude Law ve Gwyneth Paltrow gibi isimler yer alıyor.Oyuncularına rağmen bağımsız bir yapım olarak düşünülen proje, büyük savaş öncesine uzanarak, gizemli olayların kapısını aralamayı hedefliyor.
Yorumlar
  • filmin nasıl olacağı umrumda bile değil JOLİE olurda izlenmez mi yanında bir de ekürisi var 'paltrow' angelina hakkında her yoruma açığım filmin içeriğine gelince izleyip göreceğiz

  • Angelina için herşeye katlanılır !Ama bu yazdığıma bakıp da aldanmayın, bence Angelina'nın bütün filmleri dört dörtlük (Gia ve Original Sin dışında).

  • angelina jolie..öldüğünü sanmıştık şükür..iyi film olur herhalde...bir daha romantik komedilerede oynamaz sanırım

  • angelina olurda gitmezmiyim tam filmini bulmuş bu kadın gerilim aksiyon filmleri için birebir bayılıyorum kendisine

  • Jude Law için izlerim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir