19 Ekim 2015 12:12

Jolie-Pitt ailesi bir arada

Angelina Jolie ve ailesi Vogue için poz verdi.

Angelina Jolie, kendi yazıp yönettiği, başrolünü de eşi Brad Pitt ile paylaştığı yeni filmi "Hayatın Kıyısında" (By The Sea) için tanıtım çalışmalarına başladı.

Ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından Vogue dergisinin Kasım sayısı için yapılan çekimlerde Jolie-Pitt ailesinin tüm üyeleri hazır bulundu.Çocuklarıyla birlikte sahilde poz veren Jolie, bir yandan da filmle ilgili soruları yanıtladı.

Film, evliliklerini kurtarmak için Fransa'ya tatile giden bir çiftin hikayesi olunca Angeline Jolie de bir noktanın altını önemle çizdi: "Bu, otobiyografik bir film değil."

"Ama bizim de sorunlarımız yok değil" diyen Jolie, göründükleri kadar mükemmel olmadıklarını itiraf edip içimize su serpti.Jolie, "Karakterlerin sorunları bizim sorunlarımızla biraz bile alakalı olsaydı filmi yapamazdık" diye de ekledi.

70'lerde geçen filmin çekimleri Ağustos 2014'de, Angelina Jolie ve Brad Pitt evlendikten hemen sonra Malta Adası'nda başlamış, Jolie çekimlerin çift için adeta "balayı" olduğunu söylemişti.Annesini 2007'de 56 yaşında yumurtalık ve meme kanseri nedeniyle kaybeden Angelina Jolie, geçtiğimiz yıl önlem olarak mastektomi olduğunu açıklamış ardından da yumurtalıklarını aldırmıştı.

"Keşke annem de bu seçimleri yapabilseydi" diyen Jolie, bu ameliyatların zorluğuna da değindi ve ekledi: "Ailemdeki tüm kadınlar, annem ve büyükannem, 40'larında ölmeye başladılar. Ben de 40'ım. 50 yaşına gelip de bunu başardığımı bilmek için sabırsızlanıyorum."Hayatın Kıyısında ülkemizde 20 Kasım 2015'de vizyona girecek.

Film, 1970’lerin Fransa’sında sakin bir sahil kasabasına gelen ve evlilikleri krizde olan Roland (Brad Pitt) adlı Amerikalı bir yazarla karısı Vanessa’yı (Jolie Pitt) konu alıyor.Yeni evli çift Lea ve François ile köyün sakinlerinden Michel ve Patrice ile zaman geçiren çift kendi hayatlarındaki çözülmeyen sorunlarda anlaşmaya varmaya başlarlar.

FRAGMAN:

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir