23 Eylül 2015 09:27

Jolie-Pitt ailesine yeni bir üye geliyor

Jolie-Pitt çifti Suriye'den bir yetimi evlat edinmek istiyor.

Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti Suriyeli bir yetimi evlat edinmeyi planlıyor.


Basında yer alan haberlere göre Angelina Jolie Suriyeli üç kardeşle tanıştı. Bu üç kardeşin babası askerler tarafından öldürüldü ve anneleri de bombalı bir saldırıda hayatını kaybetti.

Sık sık Suriyeli mültecileri ziyarete giden Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Jolie, üç çocuğu birden evlat edinmek isteyince Brad Pitt'in buna karşı çıktığı belirtiliyor. Basında yer alanlara göre, Pitt aile dinamiklerinin bozulmasından endişelendiği için Jolie'yi durdurmak istedi. Bu nedenle çift tek bir çocuk evlat edinme konusunda anlaştı.

Angelina ve Brad üçü biyolojik altı çocuk sahibi. Shiloh 8, 6 yaşındaki ikizler Knox ve Vivienne ve 3 evlatlık çocukları Cambodialı 13 yaşındaki Maddox, Vietnamlı 11 yaşındaki Pax ve Etiyopyalı 10 yaşındaki Zahara.


Jolie sık sık ziyaret ettiği Suriye mülteci kamplarında yaşanan acıları birinci ağızdan dinliyor. En az 70 bin çocuk babasını ve 3,700 çocuk ise tüm ailesini bu savaşta kaybetti. Çocukların aileleri ya hapiste ya da öldüler.


Jolie 2013 Kasım'ında yaptığı bir konuşmada "travma geçirmiş bir jenerasyonun oradaki yıkımdan çıkarılması gerektiğini" dile getirmişti.Çiftin bir arkadaşının anlattıklarına göre 2015 bitmeden Jolie ve Pitt çiftinin evine yeni Suriyeli bir üye katılacak.Angelina Jolie IŞİD konusunda uyardı

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir