14 Mart 2012 01:00

Julia Roberts filmlerini yasakladı

Amerikalı oyuncu Julia Roberts, çocuklarına oynadığı filmleri izlememesi için yasak koydu.

Henüz çok küçük olduklarını ifade eden oyuncu, "Oynadığım karakteri gerçek sanmalarını istemiyorum" dedi.

Hollywood tarihinde sayısız filmlerde rol alan oyuncu Julia Roberts, çocuklarına kendi filmlerini yasakladı. "Erin Brockovich'le 2000 yılında en iyi oyuncu Oscar'ını gözyaşlarıyla kucaklayan Amerikalı aktris, 7 yaşındaki ikiz çocukları Hazel Patricia ve Phinnaeus Walter'la 4 yaşındaki oğlu Henry Daniel'in oynadığı filmleri izlemeleri için henüz çok küçük olduğunu belirtti.


YASAKLI FİLMLERAnnelerini başka bir karakterde izlerken akıllarının karışabileceğini vurgulayan Roberts, "Canlandırdığım rolü anlayabilmek için daha çok küçükler. Belki bir aşık belki de bir askeri oynuyorum. Beni gördükleri o karakterle özleştirmelerini istemiyorum. Bu yüzden filmleri şuan için izlemeleri yasak" ifadesini kullandı.


JULİA ROBERTS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..Çocuklar için yapılmış unutulmaz eserlerden biri olan 'Pamuk Prenses'in yeni versiyonunda yer alan oyuncu, galaya sırf koyduğu yasaktan dolayı çocuklarıyla katılmayacağını açıkladı. Roberts, "Evimizde izlenecek filmler diziler veya programlar biraz kısıtlı. Çocuklarımızın medyayla birlikte büyümesi yerine, daha sakin ve sosyal olarak büyümelerini istiyoruz. Bu yüzden televizyon yerine kitap okuma günleri ya da ailece bir arada yapabileceğimiz aktiviteleri tercih ediyoruz" açıklamasında bulundu.

Julia Roberts'ın fotoğrafçı eşi Danny Moder da aynı eşi gibi kendi işini çocuklarına yansıtmamakta kararlı. Evlerinde kendine özel çalışma odası kuran Moder, işinden kalan boş vaktini ailesiyle geçiriyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir