4 Mart 2011 01:00

Julian Assange beyazperdede

Kurucuları arasında ünlü yönetmen Steven Spielberg’ün de bulunduğu DreamWorks, Wikileaks’in kurucusu Julian Assange hakkındaki Inside Julian Assange’s War on Secrecy adlı kitabın film haklarını satın aldı.

Kurucuları arasında ünlü yönetmen Steven Spielberg’ün de bulunduğu DreamWorks, Wikileaks’in kurucusu Julian Assange hakkındaki Inside Julian Assange’s War on Secrecy adlı kitabın film haklarını satın aldı. Britanya’da yayımlanan Guardian gazetesinin muhabirleri David Leigh ve Luke Harding tarafından kaleme alınan kitap, Julian Assange’ın oradan oraya savrulmakla geçen çocukluğundan internet sitesi Wikileaks’in 2006’daki kuruluşuna kadar geçen dönemini anlatıyor.

Steven Spielberg, filmin haklarını güvenceye aldıktan sonra Julian Assange ve Wikileaks’in kuruluş süreci hakkındaki bu filmin yönetmen koltuğuna oturacak gibi görünüyor.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir