15 Temmuz 2005 15:08

Kabus Yeni Başladı

Shimizu da Manga'landı

Ju-On'un ardından hemen Amerikan versiyonu Garez'i çekmek için Hollywood'a sıçrayan Takashi Shimizu, New Line'la yeni bir film için anlaştı. Variety'nin bildirdiğine göre ünlü yönetmen Parasyte'i beyazperdeye taşıyacak.Hitosi Iwaaki tarafından yaratılan Parasyte, 12 bölümlük çizgi roman olarak da yayınlanmıştı. İngilizce baskısı da yapılan manganın senaryo uyarlamaları ilk olarak Phil Hay-Matt Manfrendi ikilisi tarafından yapılmış, hikaye Matt Drake tarafından yeniden yazılmıştı. Ancak yönetmen koltuğu Shimizu'ya verilince bir kez de onun gözden geçirmesine karar verdiler.Dünya uzaylılar tarafından işgal edilmeye başlanmıştır. Pek çok uzaylı hikayesinde olduğu gibi burada da bizden akıllı ama sinsi yaratıklar olan uzaylılar varolmak için kendi bedenlerini değil zavallı insanları seçerler.İnsan bedenlerini işgal ederek yayılmayı sürdüren uzaylılara karşı genç bir adam beklenmedik bir başarı kazanır. Kendi vücuduna giren uzaylı parazitin yayılmasını engelleyen ve onu sol kolunda hapseden genç adam, yarı insan-yarı uzaylı olarak dünyayı kurtarmalıdır.
Yorumlar
  • Ya anlamıyorum japonlar teknoloji bakımından çok iyiler isteseler daha iyi teknikler kullanarak süper bi korku filmi yapabilirler ama onların teknolojisi nekadar iyi olsada olsun filmlerinin hiç sonu yok bu garez 1 filmini seyrettim sonu yok belli başlı tam 4 defa seyredince anladım ama gerçekten çok hoşuma gitmişti film 2 çıkması benim için süpriz oldu

  • Artık bu haber Hollywood'da kesinlikle konu kalmadığının resmi kanıtıdır,baksanıza adamların piyasasını Japonlar ele geçiriyor.Film için ise beklenmeye değer5 diyorum.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir