7 Ağustos 2006 11:19

Kaç Kaç... Nereye Kadar?

Size Escape From Earth desek?

Kurt Russell, sağlam bir şekilde geri dönüyor. Buna hiç şüphe yok!John Carpenter, New York'tan Kaçış filmini çekerek unutulmaz bir bilim kurgu aksiyona imza atmıştı. Doğal olarak devamı da geldi: Los Angeles'tan Kaçış ile yılan sıkı bir şekilde geri dönmüştü. Ve doğal olarak, seri devam edecek!Henüz dedikodu düzeyinde olsa da, aynı ekibin Escape From Earth ile bu defa dünyayı toptan terk edeceği söyleniyor. Yılan Plissken'in yeni serüvenleri ile ilgili görüşmeler sürüyor. Proje, yönetmenin tam sekiz yıl önce yazdığı bir senaryoyu temel alacak.Olur da eller anlaşırsa, pek çok proje gibi, büyük "kaçış" 2008 yılında!
Yorumlar
  • 80'lerde çektiği filmlerle kült bir yönetmen halini alan Carpenter ne yazık ki bu başarısını sürdüremeyerek 90'lerde B tipi filmler yönetmenliğine gerilemişti. Aynı şekilde 80'lerde yapılmış Escape From New York kült bir bilim-kurguya dönüşmüşken (sonraki yıllarda yüzlerce benzeri yapıldı) 90'lı yıllardaki Escape Fron Los Angeles son derece vasat bir devam filmi olmuştu. Umarım 3. film ile Carpenter ilk filmin havasını yakalayabilir. Russell'ı bir kere Snake Plissken olarak izlemek ise ayrı bir keyif olacak.

  • kurt rusel gibi bir yetenek öldü diyorduki sabah bu haberi aldık.Okuyupta mutlu olduğum bir proje kurt için iyi bir malzeme yapıtı çok iyi biliyor ve ona bu karakter çok iyi oturuyor harika olacak merakla bekliyorum.

  • gerçekten süper bir filmlerdi kurt russel ın şuanki yaşını göz önüne alırsak filmin senaryosuna çok iyi uyacak....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir