13 Mayıs 2003 23:41

Kadıköy'de Von Trier Gösterimleri

İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız, ya da Lars Von Trier, Matthieu Kassovitz ve Stanley Kubrick gibi yönetmenler uğruna karşı kıyıyı ziyaret edebilirseniz, BEKSAV kültür merkezinde yapılacak gösterimler ilginizi çekecektir.Kadıköy'deki BEKSAV'ın 77 kişilik salonunda orijinal VHS kasetlerden Türkçe altyazı eklemesiyle yapılan gösterimlerin Şubat listesinde şu filmler yer alıyor:Von Trier'den BUDALALAR, SUÇ UNSURU, AVRUPA ve DALGALARI AŞMAK;Matthieu Kassovitz'den PROTESTO; Todd Solonz'dan MUTLULUK ve Stanley Kubrick'ten 2001...Gösterim ücretinin bir milyon TL. olduğunu ve detaylı bilgi için 349 91 55 ve 56 nolu telefonları arayabileceğinizi de duyuralım. Von Trier'in sözkonusu filmleriyle ilgili bilgi SineMasal arşivimizde mevcut. Yönetmenle ilgili son haberimizse burada...
Yorumlar
  • Lars von trier Danimarkalıdır. En önemli filmi gerizekalılardır. Bu filmde Dogma 95 kullanılmıştır. Yani herşey olduğu gibi gösterilir. Adam işicekse bu gösterilir,seks varsa oda net şekilde görüntülenir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir