6 Haziran 2006 15:20

Kadın Kahraman Tartışması

Kara Dul da nasibini aldı

Ardı ardını beyazperdeyi süsleyen Marvel kahramanlarına bir yenisinin, seksi The Black Widow'un eklenmesine ramak kalmıştı. Ancak, IGN Filmforce'un haberine göre yapımcı stüdyo Lionsgate projeden vazgeçti.Stüdyo David Hayter'le kahramanı beyazperdeye uyarlaması için anlaşmıştı. Ancak filmin iptal olduğu Hayter tarafından da doğrulandı. Sebep ise oldukça basit; başrolünde kadın kahramanların yer aldığı filmler gişede asla umulan başarıyı yakalayamadı.The Black Widow ilk defa The Invincible Iron Man'da çizgi dünyalara adım atmış Natasha Romanova adlı Rus ajanı. Bir dönem Daredevil'le de gönül ilişkisine girmiş olan Romanova, KGB tarafında hakkında ölüm fermanı çıkarıldığında New York'a gelmiş ve kendi başına çalışmaya başlamıştı.Görülen o ki; The Black Widow'un beyazperdedeki kaderi Kedi Kadın tarafından çizildi.
Yorumlar
  • güzel ve zarif bir kadın 200 kiloluk bir adamı tek vuruşta yere serince ben şahsen filmden kopuyorum sizi bilemem....

  • Stüdyo yöneticileri sorunun kahramanın cinsiyetinde değil de kötü senaryolarda olduğunu düşündü mü acaba?

  • kadin kahramanlarin gisedeki basarisizligi tercih edilmediklerinden degil, on planda olmadiklarindan.. kadin seyirci kitlesinin cizgi roman uyarlamalarini sevmemeleri de bir etken tabi.. bence film cekilmeliydi, zamanla kadin kahramanlar da taninacak ve tercih edilecek.. sanslarini denemeliydiler...

  • Şahsen ben bir izleyici olarak kadın kahramanları erkek kahramanlara oranla daha çok seyretmeyi seven biriyim

  • kadın kahramanlar çizgiromanlarda ve bilgisayar oyunlarında daha gerçekçi duruyorlar öylede kalsınlar ne olacak ki...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir