10 Temmuz 2006 00:24

Kadınlar Oteli

Otel'in devamında üç genç kadın...

Otel 2'nin temellerinin atıldığını daha önce bu sayfalardan size duyurmuştuk.. Eylül ayında Praq'ı ziyaret edecek olan okuyucularımız Barrandov stüdyolarını ziyaret ederlerse, hoş olmayan görüntülerle karşılaşabilirler. Eli Roth bey Otel'in devam filmini orada çekiyor olacak...Yönetmen aynı zamanda devam filminin çekimlerini Roma ve eğer tekrar izin alabilirse Slovakya'da yapmak istiyor. Fakat ilk filmden sonra yerel kurumların buna izin vermeyeceği ihtimali de hesaba katılıyor.Bu arada film, öncülüne eklenecek şekilde, üç turist genç kadını merkeze alacak. Otel'in tadını çok çıkaramadığımız için olsa gerek, yönetmenin Cep uyarlamasını daha fazla merak ediyoruz.
Yorumlar
  • bence filmin ilk yarısı güzel olan bu filmi mahvetmiş, bu süreyi çok daha kısa tutup yine aynı duyguyu verebilirlerdi yoksa diğer kısımlar gayet iyiydi.

  • Film güzel ama bir ülke üzerinde durulması gerçekten rahatsız edici.Film Amerikada geçseydi daha iyi olurdu.

  • ya arkadaşlar neden ilk filmi beğenmediniz anlamadım! Tamam belki senaryo pek sağlam değildi ama işkence sahneleri çok iyiydi. Zaten günüzmüzdede korku filmlerinin teması işkence oldu. Tarantinonun işkenceye bolca yer vermesi bence çok güzel olmuştu. Bana göre ilk film gerçekten korkutucuydu. 2. filminde güzel olacağına eminim!

  • yapmasalarmış keşke.ilk film berbattı bence.bi önceki filmden ders almış olsalar bari...

  • slovakya'nın "geceyarısı expresi" nin bide devamı mı geliyor? ama madde dünyası bu,nereden para gelirse oraya doğru kürek sallamak mode şimdilerde.ben olsam slovak hükümetinin yerinde kesinlikle izn vermem tekrar orda çekilmesine.çek cumhuriyeti'de dikkat etsin bu adamlar para için her seyi yaparlar,aman derim ülkelerini lekelemelerine izn vermesinler!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir