30 Kasım 2010 01:00

Kadınları mutlu etmek onun işi

Şampuan ya da Amerikan Jigolo gibi filmlerin modern bir uyarlaması gibi gösterilen Çapkın vizyona giriyor.

Ayrıcalıklı bir hayat sürebilmek için kadınları yatağa atarak bu uğurda ilerleyen genç adamın eğlenceli öyküsünü anlatıldığı film 'Çapkın', 24 Aralık 2010’da vizyona giriyor. Filmde Ashton Kutcher, Anne Heche, Margarita Levieva ile Sebastian Stan’ın başrolleri paylaşıyor.

Filmin galerisi için tıklayınız..Erotizm ve romantik komedi öğeleri taşıyan film Çapkın'ın yönetmenliğini David Mackenzie (“Hallam Foe”, “Young Adam-Tutku Nehri”) yapıyor. Seks ve paranın cazibesi ile Hollywood’un güzel insanlara adanmış göz kamaştıran hayat öykülerini ve Nikki’nin (Ashton Kutcher)söz konusu öykülerin içindeki hayat tarzını yaşayabilmek için sonunda ödemek zorunda kalacağı bedeli başarıyla gözler önüne sermekte.

Filmin konu:

Nikki muhteşem yakışıklı, hayatının devamını kadınların istediklerini vererek sağlayan ama jigolo olmayan seksi bir dolandırıcıdır. Nikki'nin son zaferi, daha önce hiç sahip olmadığı kadar çok şey vadeden orta yaşlı avukat Samantha'dır. Ancak daha sonra Nikki, kendisiyle aynı yaşta olan güzel garson Heather ile tanışır. Samantha'nın yurt dışında olduğu bir zamanda Heather, Nikki'yi Samantha'nın evinde ziyarete gelir. Nikki'nin bilmediği şey ise Heather'ın da kendisi gibi oyun oynadığıdır. Samantha eve döndüğünde Nikki'nin kendisini aldattığını görür ve her şey bundan sonra başlar.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir