22 Şubat 2013 01:00

Kadir İnanır'dan barış mesajı

Londra Türk Filmleri Festivali dün gece Odeon Sineması'nda bir törenle başladı.Gala filmi olarak 'Kelebeğin Rüyası' gösterildi, onur ödülü Kadir İnanır'a verildi.

Londra Türk Filmleri Festivali dün gece Odeon Sineması'nda bir törenle başladı. Bu yıl 18'incisi Vodafone Red'in sponsorluğunda düzenlenen festivalin açılış gecesi büyük starları ağırladı. Gala filmi olarak Kelebeğin Rüyası gösterildi, onur ödülü Kadir İnanır'a verildi.
Salonu tamamen dolduran çoğunluğu bu ülkede yaşayan Tükler'in oluşturduğu kalabalık içeriye giren Kadir İnanır'ı uzun uzun ayakta alkışladı. Ödülünüsalmak üzere sahneye çıkan İnanır, izleyenlere 'barış' mesajı verdi. Kısa konuşmasını "75 milyonluk ülkemizden size barış dolu selamlar getirdim" diye bitirdi.

Kelebeğin Rüyası'nın yönetmeni Yılmaz Erdoğan, oyuncuları Belçim Bilgin, Kıvanç Tatlıtuğ , Mert Fırat ve Ferah Zeynep Abdullah da sahneye çıkıp izleyiciyi Kadir İnanır'ı selamladı... Erdoğan filmi "Aklımızla yeterince düşünüp davrandığımızı, belki de sıranın artık kalple düşünmeye geldiğini anlatan bir öykü bu." diye özetledi.
Dijitürk tarafından verilen 30 bin dolarlık 'dağıtım ödülü' de Lal Gece ile Reis Çelik'in oldu. Çelik ödülünü törende aldı.
Radikal

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir