4 Eylül 2008 10:42

Kadri'nin Dövüldüğü Yer

Şişe ve kül tablaları ile birbirlerini yaralayan Cem Özer ve Şafak Sezer'i sette zor ayırdılar!

Cem Özer'in ortağı olduğu Usta'nın çektiği komedi Kadri'nin Götürdüğü Yere Git'in filminin seti kanlar içinde. Cem Özer ile filmin başrol oyuncusu Şafak Sezer sette birbirine girdi. Ağız dalaşıyla başlayan kavga şiddetli sonuçlandı. Masada duran kül tablasını Özer'in başına fırlatan Sezer'in başlattığı kavgaya Cem Özer de masadaki şişeyi Sezer'in başına vurarak cevap verdi. Set ekibinin zor ayırdığı ikili olayın ardından soluğu hastanede aldı. Yorumu size bırakıyoruz.
Yorumlar
  • bence bu projeden biri ayrılır

  • gerçekten halka örnek davranışlar sergiliyorlar,işte artist budur ,alkış.

  • İşte bu gibi insanlara gülüyoruz biz. Her şey sinema salonundaki gibi komik değil türlü türlü kıskançlıklar diz boyu bu insanların filmlerinde. Ahlakla sinemayı nasıl kaynaştıracağız?

  • olabilir herkes insan:D

  • cem döver

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir