8 Ekim 2013 00:00

Kafede doğaüstü güçlerini kullandı

New York'taki bir kafede 'Carrie' filmi için hazırlanan viral reklam etraftakileri böyle korkuttu.

New York'taki bir kafede 'Carrie' filmi için hazırlanan viral reklamda, bilgisayarına kahve dökülen kadın telekinetik güçlerini kullanınca kafedekiler büyük şok yaşadı. Tanıtım için yapılan hazırlıklar ve insanların tepkisi kameralara böyle yansıdı.


Ülkemizde 8 Kasım'da vizyona girecek Carrie: Günah Tohumu filminin konusu şöyle: Carrie White okulda arkadaşlarının sürekli dalga geçip kötü davrandığı, evdeyse aşırı dindar annesinden zulüm gören bir kızdır. Ama Carrie'nin herkesten sakladığı bir sırrı vardır; çok yoğun psişik güçlere sahiptir. Okul balosunda arkadaşları yine onu sıkıştırmaya kalkınca "ateşle oynanmayacağını" öğreneceklerdir!

Kimberly Peirce'in yönetmenliğindeki filmin başrollerinde ünlü oyuncular Julianne Moore ve Chloe Moretz yer alıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir