1 Şubat 2007 11:07

Kahraman Şerif Robin Hood'a Karşı

Nottingham'ı Russell Crowe koruyacak!

Nottingham, Robin Hood efsanesinin güncellenmiş versiyonu üzerine kurulu bir Brian Grazer projesi. Robin Hood, Maid Marion ve Nottingham şerifi arasındaki aşk üçgenini anlatan filmin oyuncu kadrosuna Russell Crowe katıldı.Crowe, henüz proje aşamasındaki filmin dışında, son dönemde Tenderness, 3:10 to Yuma ve American Gangster filmlerine katkıda bulundu. Henüz senaryo aşamasında olan The Prince of Providence' da ise politikacı süperstar Vincent A. Cianci olarak karşımıza çıkabilir. Henüz görüşmelere devam ediyor.
Yorumlar
  • kutup ekspresi gibi birşey mi olacak yani??

  • russel crowe a yakışır :D

  • 3:10 to yuma filminin orjinal ismi KAHraman ŞErif değil bikere.Kahraman şerif high noon isimli oscar ödüllü western filminin türkçeleştirilmiş hali.karıştırmayalım filmleri lütfen...

  • Russell Crowe çok iyi bi oyuncu.Güzel projelerde yer almaya devam ediyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir