25 Eylül 2009 10:12

Kahraman Sesler!

25 Ocak'ta gösterime girecek olan Red Kit Batıya Hücum'un seslendirme kadrosuna dikkat...

Yeni Red Kit filmi Red Kit Batıya Hücum'u merakla bekliyoruz. Bakalım eski dostlar nasıl bir macera ile beyazperdeye dönüş yapacak?Filmin seslendirme kadrosu ise ayrıca dikkat çekici. Peker Açıkalın (Joe Dalton), Levent Üzümcü (Düldül), Volkan Severcan (A. Dalton) ve Yekta Kopan (Rin Tin Tin) film için buluştu ve ses verdi."New York, 1855. Red Kit Daltonları bir kez daha yargılanmaları için batıya götürmektedir. Her zamanki gibi, bu dört azılı suçlu kaçarlar ve birçok bankayı soyarlar. Polisler Daltonların arkasındadır ama Joe Dalton parayı Kaliforniya'ya doğru yolculuk eden bir göçmen konvoyuna saklar. Yalnız kovboy onları izliyor olsa da Daltonlar bir şekilde bu göç eden konvoya karışır ve kahkaha dolu yeni macera başlamış olur."
Yorumlar
  • seslendirmede türkiye bir numara bence.

  • Redkit benim çocukluğumda çok izlediğim bir çizgi filmdir şuana kadar doğru düzgün bir filmide yapılmadı bakalım bu nasıl olacak?

  • Flimin güzel olacağına kesinlikle eminim yapılan seslendirmeler filmi daha da güzel yapacaktır.Çocukluğumun en güzel çizgi flimi olan hergün başından ayrılmadığım Redkit'i kesinlikle izleyeceğim!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir