16 Ağustos 2005 00:13

Kahvaltımı Tiffany'de Yaparım

Keira erken olsa da Hepburn'ün tahtına aday

Karayip Korsanları'nın güzel Elizabeth'i Hollywood'un en zarif yıldızlarından biri olan Audrey Hepburn'ün tahtına mı aday? Sky'a yaptığı açıklamada bunu açık açık dile getirmese de Keira Knightly, Tiffany'de Kahvaltı'nın yeniden çevrimi ile bu konuda iddialı olacak.Aslında Tiffany'de Kahvaltı'nın yeniden çevrileceğine dair dedikodular uzun zamandır Hollywood kulislerinde yankılanıyordu. Hatta filmin başrolünde Jennifer Love Hewitt'in rol alacağı ve düşüşe geçen kariyerini toparlayacağı söyleniyordu ama öyle görülüyor ki Knightly işi kapmış bile.Hepburn'ün yerini alabilmek için çok erken olduğunu dile getiren güzel oyuncu ilk denemeyi ünlü yıldızın gerçekten parladığı filmlerden biri olan Tiffany'de Kahvaltı ile yaparak işe oldukça hırslı girişecek.Truman Capote'nin romanından Blake Edwards tarafından 1961'de uyarlanan filmde Hepburn, zengin erkeklere eskortluk yapan Holly Golightly rolüyle olağanüstü bir performans sergilemiş ve her sabahını Tiffany'nin vitrini önünde kahvaltı yaparak noktalamıştı.
Yorumlar
  • keıra bence bu rol için çok uygun natalıda de öyle ikisinide seviyorum

  • kesinlikle bence de eğer tahtına bi aday varsa o da natalie portman dır. kire de çok iyi bi oyuncu ve çok parlak, ama hepburn le çok farklılar.

  • Audrey Hepburn'ün tahtına bir çok kişi aday olacaktır ama hiç kimse tam olarak onun yerini dolduramaz. Fakat eğer bu filmin yeniden çevrimi olacaksa thaliaDEEp in dediği gibi Natalie Portman buna daha yakın ve bence bu role daha çok yakışır

  • Hepburn'ün tahtına aday aramaya gerek yok. Çünkü taht zati boş deil. Sonsuza dek sahibi var.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir