21 Ekim 2010 00:00

'Kako Si?' İtalya yolunda

Adana Altın Koza Film Festivalinde gösterimi yapılan ve ülkemizde de gösterime giren "Kako Si?" İtalya'da bu yıl 13.sü düzenlenecek olan "Religion Today Film Festivali"nin yarışma bölümünde gösterilecek.

Yönetmen Özlem Akovalıgil'in ilk uzun metrajlı filmi olan "Kako Si?", gerçek yaşamdan alınmış bir yol hikayesi. Şu anda vizyonda olan filmin ön gösterimi 28. İstanbul Uluslararası Film festivalinde yapılmıştı. Filmin dünya ön gösterimi ise 23 Ekim-3 Kasım 2009 tarihleri arasında düzenlenen "33a Mostra Internacional de Cinema – 33. São Paulo Uluslararası Film Festivali"nin yarışma ("New Directors Competition") bölümünde yapılmıştı.

"Kako Si?" aynı zamanda dünya çapında düzenlenen pek çok film festivaline davet edildi.

FİLMDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN

jQuery(function(){ jQuery.post('http://sinema.mynet.com/counter', { what: 'updateArticleHit', articleId: 35042 } ); })

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir