5 Nisan 2012 00:00

Kalp ameliyatı oldu

Alain Delon, kalbindeki ritim sorunu yüzünden ameliyat oldu. Ameliyatın ardından açıklama yapan ünlü yıldız, 'kendini iyi hissettiğini' söyledi.

Fransa'nın ünlü sinema yıldızlarından Alain Delon, kalbindeki ritim sorunu yüzünden ameliyat oldu.

Ameliyat sonrası Le Parisien gazetesinin internet sitesine konuşan 76 yaşındaki sinema sanatçısı, ''son dönmemde sık sık baş dönmesi gibi sıkıntılar yaşadığını'' belirterek, ''bugün geçirdiği kısa süreli ameliyatın iki hafta önceden planlandığını'' açıkladı.

Ameliyatının çok iyi geçtiğini belirten Delon, kendini iyi hissettiğini söyledi.

Alain Delon, olası bir beyin kanaması veya kanda pıhtı atması gibi tehlikeyi önlemek için doktorların ameliyat kararı aldıklarını bildirdi.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir