15 Eylül 2003 00:17

Kambersiz Düğün Olmaz

Jerry Bruckheimer: Karayip Korsanları 2 için Johnny Depp'i ikna ettik. Gemiyi hazırlayın!

Gore Verbinski'nin elleri bu aralar yapımcıların gözdeleri arasında yer alıyor olmalı. Sinemacı elini hangi projeye atsa, beklentilerin bile üzerinde bir ilginin hedefine dönüşüyor. Hem Halka hem de Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti bu düşüncelerimizi destekler nitelikte. Üstelik her iki yapım da, izleyicinin ayağını alıştırdığı gibi, eleştirmenleden de kalbur üstü yıldızlar aldılar.Yapımlar devam filmleriyle de yavaş yavaş gündeme gelmeye başladılar. Karayip'in yapımcısı Jerry Bruckheimer, devam filmi için Johnny Depp'i ikna ettiklerini açıkladı. İlk filmin senaristi, devam filmini yazmaya çoktan başlamış bile. Yönetmenin bir kez daha Verbinski olup olmayacağı ise henüz belli değil.Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti, orta şekerli bir genre filmi olarak merak uyandırmayı başarıyor. İyi korsanlarla, gizemli bir lanetin peşindeki kötü korsanların mücadelesi, havalar iyice soğuyunca sinemalarda. Siz yine de, 10 Ekim tarihini bir köşeye not edin.Söz Halka'dan açılmışken, devam filminde oynayacak olan oyunculardan birisinin de Daveigh Chase olacağı açıklandı... Ne demişler, kambersiz düğün olmaz. Devamı gelmeyen film, hiç hiç olmaz!..
Yorumlar
  • Daha ilkini izlemedik yahu neyse cekilsin cekilsin abd bu filmi cok sevdi galiba gösterime girdiği haftadan beri boxofficede.Johnny deep'e de ayrı bi sevindim cok yetenekli bir oyuncu...

  • Jonny Depp inanılmaz yakıştığı bu role dewam etmekle büyük bi akıllık yapmış , bize de büyük bir iyilik ..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir