8 Haziran 2007 09:07

Kamçılı Adam Babasız Kaldı!

Sean Connery, arkeolog oğlunun yeni macerasına katılmadı!

Indiana Jones 4, son dönemin en ilgi çekici projelerinden birisi. Ağır adımlarla ilerleyen projeyle ilgili gelişmeleri size sık sık aktarıyoruz. Seride, Kamçılı Adam'ın babasını canlandıran Sean Connery, filmin yıldız yapımcılarının ricasına rağmen yeni filme katılamayacağını, kamçılı ekiple çalışmaktan çok keyif aldığını ama emekliliğin tadını çıkarmaya devam edeceğini açıkladı.Projede yer alması kesin olan isimler, başta Harrison Ford olmak üzere, John Hurt, Shia LaBeouf, Cate Blanchett ve Ray Winstone olarak belirlendi.Senaryosu David Koepp'e, yönetmen koltuğu Steven Spielberg'e ait olan Indiana Jones 4'ün hazırlıkları sürüyor. Çekimler büyük bir ihtimalle ay sonunda başlayacak.Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • Yonetmenden ve basrol oyuncusu yine bu seri ucurur...

  • Filmde görmek gerçekten çok güzel olurdu ama...

  • bence harika bir aksiyondaha geliyor belkide sean connery aksiyon temposuna ayak uyduramıyacağı için bu projede yer almadı :) bekleyelim ve görelim

  • Connery'nin yer aldığı yapımlar he zaman ilgi çekici olmuştur. Indiana Jones serisine ve oynadığı role de çok yakışan bir oyuncuydu. Oynasaydı iyi olacaktı; ama Connery bu filmin tabii ki de her şeyi değil. Bu arada Cate Blanchett'ı filmde görmek ilgi çekici olacak.

  • büyük ihtimal indiana jones'un çocuğunu da devreye sokarlar bu filmde. genelde başrol oyuncusu yaşlanınca devam filminde çocuğu da maceraya katılıyor değişmez gerçek :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir