21 Haziran 2007 09:29

Kamçılı Profesör

Jim Broadbent, Indiana Jones 4'ün kadrosuna katıldı!

Indiana Jones serisinin yeni filmiyle ilgili tüm haberleri eksiksiz aktarıyoruz. Pazartesi günü Steven Spielberg öncülüğünde çekime başlayan Indiana Jones 4'ün kadrosuna, usta oyuncu Jim Broadbent katıldı. Oyuncu, Yale Üniversitesi'nde görevli bir profesör olarak karşımıza gelecek.Temmuz ayında izleme imkanı bulacağımız Hot Fuzz'da rol alan oyuncu, yönetmenliğini Ryan Murphy'nin yapacağı Dirty Tricks projesine katkıda bulunacak. Brad Pitt, Sharon Stone gibi isimlerin yer aldığı filmde Jim Broadbent, Richard Nixon olarak karşımıza gelecek.
Yorumlar
  • Yine gectiğimiz aylarda izleme fırsatı bulduğumuz james bond kristal kafatası krallığı serisinin başarısını aratmayacak derecede başarılı bir devam filmi.

  • Jim Broadbent eminim filme ayrı bir renk katacaktır...

  • indiana jones 4'ü merakla bekliyorum.

  • Spielberg yönetmenliğini yapıyor...İyi bir yapım olabilir..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir