22 Mart 2005 13:58

Kameranın Yönü Değişti

Affleck ilk yönetmenliğine hazır

Birbiri ardına gelen Zor Aşk, Babasının Kızı, Surviving Christmas gibi başarısız filmlerin ardından Ben Affleck, oyunculuktan uzak durup kamera arkasına geçmeye karar verdi. Bri zamanların hayranı bol aktörü, Touchstone ve Paramount işbirliğiyle çekilecek Gone, Baby, Gone'ın yönetmenliğini yapacak.Çekimleri yakında Boston'da başlayacak olan film, dört yaşındaki bir kızın ortadan kaybolmasını araştıran iki özel dedektifin yaşadıklarını anlatacak. Ben Affleck'in kesinlikle rol almayacağı Gone, Baby, Gone'ın en ilgi çekici yanıysa, Gizemli Nehir romanının yazarı Dennis Lehane'nin kitabından uyarlanacak olması.
Yorumlar
  • ben affleck kamera önünde oldukça başarılı...merak ettim ve şaşırdım doğrusu...sanki daha zamanı var gibi geliyo bana yönetmenlik için..ama izlemeden bilemeyiz bakalım bakalım nolcak?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir