25 Eylül 2009 10:12

Kan Dökülecek, Ödül Yağacak!

Paul Thomas Anderson, Kan Dökülecek ile özel bir ödülün daha sahibi oldu...

Usta bir yönetmen ve kısa sürede klasikler arasına giren bir yapım. Paul Thomas Anderson'ın mükemmel bir şekilde çekilmiş Kan Dökülecek filminden bahsediyoruz. San Sebastian Film Festivali, yılın en iyi filmi olarak gördüğü yapıma, Fipresci Büyük Ödülü veriyor. Yönetmen böylece Manolya'dan sonra bir kez daha jürideki bütün eleştirmenlerin favorisi olmayı başardı. Anderson, 18 Eylül'de ödülüne kavuşacak.Kan Dökülecek, onlarca ödülle birlikte, pek çok eleştirmen ve sinema yayını tarafından da yılın en iyi filmi olarak seçilmişti.
Yorumlar
  • çok güzel bir yapım,seyri yavaş olsada sıkılmadım izlerken .Mutlaka izleyin .

  • uzun soluklu bir film olmasına rağmen kendinizi kaptırdığınızda pek te sıkılmayacağınızı düşünüyorum.filmin ağır ilerleyişi sırasında hayretler içerisinde bırakacak komik ve ilginç sahnelerle filme ısınıyorsunuz.ayrıca oyunculuk adına bir başyapıt denebilir.daniel day lewis döktürmüş adeta.kıymeti bilinmemiş filmlerden biridir.

  • sonuna kadar hakkediyor.ihtiyarlara yer yok ,kara şövalye ve kan dökülecek yılın en iyi 3 filmi(şu ana kadar izlediklerim arasında).ihtiyarlara yer yok ile girdiği oscar yarışında temenim en iyi filmi kan dökülecek alması;en iyi yönetmeni coen kardeşlerin alması yönündeydi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir