18 Ocak 2007 10:40

Kanatlı Yaratıklar

Pearce, Beckinsale ve Whitaker ateş altında!

Little Fish filmiyle bilinen Rowan Woods, Winged Creatures adını taşıyacak bir gerilim filmi üzerinde çalışıyor.Guy Pearce ve Kate Beckinsale'in rol alacağı proje için görüşülen bir oyuncu da, Altın Küre ödüllü Forest Whitaker oldu. Whitaker, kendisine önerilen rolü son derece ilgi çekici bulduğunu açıkladı.Woods'un Amerikan toplumuna eleştiriler getirmeyi hedeflediği Winged Creatures, bir grup insanın bir anda ateş altında kalarak şiddetle tanışmasını ve hayatta kalmak için mücadele vermesini anlatacak.Little Fish ile oldukça iyi eleştiriler alan Woods, yeni projesini hayata geçirebilmek için Avustralya'dan Hollywood'a taşınıyor.
Yorumlar
  • şiddet teması üzerine son dönemde izlediğim en iyi örneklerden biri " şiddetin tarihçesi" 'dir. crononberg bu işi son derece iyi yapan bir yönetmendir. bu filmde bekleyip göreceğiz.

  • yok ediz cim ben de sewerim bu filmleri.. sıradışılığından bahsettim filmlerin.. wan helsing favorimdir ;)

  • Entel_Dantel toprağım koptum yorumuna :D harikasın ama bu saydığın filmler o kadar da kötü değildi bana göre!

  • Süper bir haber. Kate 'i böyle filmlere daha çok yakıştırıyorum ben

  • kate ççiim van helsing te yarasalarla başladı uçmaya, göklerin hakimi nde tayyarelerle, click te kumandayla, pek bi yere basmayan havada senaryolarla çıktı karşımıza.. yine bizi uçuracak bi senaryoyla geliyo.. hadi hayırlısı .. merakla bekliyoruz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir