16 Şubat 2007 13:07

Kantoku Banzai

Takeshi Kitano sinemasını özlediniz mi?

Onur Ünlü'nün Takeshi Kitano'ya ithaf ettiği Polis hazır vizyona girmişken, Kitano'nun yeni projesine yakından bakalım dedik. Son filmi Takeshis ile sinemalarımıza uğrayan yönetmen, Kantoku Banzai üzerinde çalışıyor. Kitano, bir kez daha kendi sinemacılığı üzerine beyin cimnastiği yapıyor. Film, şiddet filmlerinde uzmanlaşan bir yönetmenin şiddet içermeyen bir film çekme girişimini anlatıyor. Bu amaçla türden türe konan yönetmen, Ozu tarzı bir dram, aşk filmi, ninja filmi ve hatta bilim kurgu gibi türlerde şansını deniyor...Haziran'da kendi ülkesinde görücüye çıkması beklenen film, Cannes Film Festivali'nde de sürpriz yapabilir.
Yorumlar
  • Takashi Kitano fazla arayı soğutmadan geliyor desenize yeniden ;)

  • ri... falan nicki arkadaşın beyazperde.com editörülerinin elinden nasıl kurtulduğunu anlamadım ve anladım ki editör biye birşey yok. zaten bu arkadaş herhalde yayınlanmayacağının düşünüp de yazmış bu entry'i. allah ıslah etsin kendisini ne diyeyim...

  • Rihalos yaşadığın dağda su mu bitti, şehre indin sen.. Beyazperdenin 1bit/8 milyar değerinde değersiz virüsümüsün hayvansal nitelik taşıyıp okuma yazmayı öğürenmiş şempaze.... Birisi arkadaşı mısırın bilgi odasına kilitlesinde biz de ebediyen kurtulalım ondan hiç bulamayalım bir daha yav..

  • takeshi yaparsa ii yapar diorum baska da bişiy demiorum:)

  • ii olabilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir