30 Haziran 2017 14:56

Kapanma kararı alan Beyoğlu Sineması'nı sinemaseverler ayakta tutacak

1989 yılında kurulan Beyoğlu Sineması, kapanma kararı aldı. Ancak sinemaseverler ve sanat dünyası, sinemanın kapanmaması için elinden geleni yapmak konusunda kararlı.

Beyoğlu'nun ve İstiklal Caddesi'nin simgeleşmiş sinema salonlarından birisi de Beyoğlu Sineması. Kurulduğu günden bugüne, birçok önemli etkinliğe, birçok önemli festival ve filme ev sahipliği yapan sinema, 30 Haziran'da kapanmak üzerine karar almıştı. Ancak sinemaseverler ve sanat dünyası, bir araya gelerek Beyoğlu Sineması'nı ayakta tutmak için elinden geleni yapma kararı aldı. Bu karar çerçevesinde çalışmalar çoktan başladı ve harika haberler alıyoruz.

Beyoğlu Sineması'nı, neden Beyoğlu için önemli olduğunu, neden kapanma kararı aldıklarını sinemanın işletmecisi Baha Serter ile konuştuk.





Andaç ÜZEL







Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir