27 Nisan 2016 11:02

Kaptan Amerika galası Londra'yı salladı

Kaptan Amerika'nın Avrupa galası dün gece gerçekleşti.

Senenin en çok merak edilen filmlerinden Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nın vizyonu için geri sayım başladı. Filmin Avrupa galası ise dün gece Londra'da gerçekleşti.

Tüm ekibi gölgede bırakan isim kuşkusuz Elizabeth Olsen'dı. Beyaz elbisesiyle galaya katılan Olsen'a, filmin Kaptan America'sı Chris Evans da kayıtsız kalamadı.Marvel hayranları da en az filmin oyuncuları kadar galaya hazırdı.2011 yılında vizyona giren İlk Yenilmez: Kaptan Amerika ve 2014 yılında vizyona giren Kaptan Amerika: Kış Askeri filmlerinin ardından gelen bu yeni Kaptan Amerika macerası
6 Mayıs'ta vizyona girecek.

Yeni filmde Steve Rogers'ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez'lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz.Yenilmezler'in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler'in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler'in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers'ın önderliğinde, Yenilmezler'in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark'ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir