20 Şubat 2006 10:44

Kaptan Jack'ten Selamlar

Verbinski'den fazla ipucu yok

Gözüpek kaptan Jack Sparrow ve yeni maceralarını heyecanla beklerken Karayip Korsanları 2 afişe oldu.Gore Verbinski ikinci ve üçüncü filmleri bir arada çekip yüreğimizi yeterince kabartmıştı zaten. Her ne kadar üçüncü film henüz ufukta bile görünmese de şimdiden beklemeye koyulduk.Bu arada serinin fanlarını yıldırmamaya dikkat eden yapımcılar nihayet ikinci filmin, Pirates of the Caribbean 2: Dead Man's Chest'in afişini yayınladılar. Kaptan'ın efsanevi gemi Uçan Hollandalı'nın kaptanı Davey Jones'a kan borcunu ödemekle yükümlü olacağı filmi sabırsızlıkla bekliyoruz.Tanıdık üçlü, kaptan Sparrow, afili delikanlı Will Turner ve güzel Elizabeth'ten başka ipucu vermese de yukarıdaki poster geri sayımın hızlandığını anımsatıyor.
Yorumlar
  • deep->lowe ye katılıyorum o hareketler yüzü hareketleri ben aşık olmuştum bir kere daha oldum

  • ya afiş süper film de süper hayran kaldım keşke türkiyede de böyle harika AKTÖRler olsa nerde

  • ikinci filmi merakla bekliyorduk ayrıca afişi de çok güzel olmuş

  • o yürüyüş we dawranış şekli nasıldır ya hayran kaldım aslında bu hayranlıktan öte bişi keşke türkie de de onun gibi yetenekli we onun gibi karizma sahibi bi AkTöR olsa OF OF OF OF OF .......

  • bu adam bence gerçek hayatta da bu şekilde gezmeli!! yok böle bişi yaaa:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir