7 Şubat 2006 13:58

Kar-wai'nin Gözü Yıldızlarda

Kidman, Bruce Lee, Brody...

Uzakdoğu sinemasının gözde yönetmenlerinden biriyken Hollywood tepelerinde de kendine yer açan Kar-wai Wong popülist bir sinemaya yönelmekle suçlanıyor.The Guardian'ın bildirdiğine göre usta yönetmenin en yeni projesi Katrina Kasırgası'nın konu edileceği dev bütçeli bir Hollywood yapımı. Başrol içinse son yılların gözde oyuncularından Adrien Brody'nin peşine düşmüş.The Guardian'ın bildirdiğine göre Brody'i ikna etmek o kadar da kolay değil. Kar-wai ile buluşan aktör senaryoyu okumadan hiçbir projeye evet diyemeyeceğini söylemiş. Senaryo da henüz Kar-wai'nin masasında son şeklini alamadığı için Brody'den kesin bir cevap gelmemiş.Kar-wai ise tüm dikkatini Nicole Kidman'ın başrolünde olacağı ve Takeshi Kitano'nun da dahil olduğu The Lady from Shanghai projesine yönlendirmiş durumda. 1930'lara gideceği yapımın hemen ardından ise Bruce Lee biyografisi için kolları sıvayacak.Bu arada Brody'den de vazgeçmiş değil ünlü yönetmen. Senaryoyu bir an evvel tamamlayıp Oscarlı aktöre ulaştırabilmek için deli gibi çalışıyormuş. Kar-wai bu kadar üretken olmaya devam ettiği sürece haberleri bu sayfalardan da eksik olmayacaktır.
Yorumlar
  • ya ne kadar üzüldüm bilemezsiniz.Kar-Wai de mi bozulacaktı :((off ne diyeceğimi bilemiyorum.Umarım yakında hollywood kasırga altında kalırda kurtuluruz.

  • Müthiş bir haber nicole kar wai'nin maharetli ellerinde olağanüstü bir performans sergileyecektir. Bu kendisi içinde faydalı olacaktır bazen değişik tadlar denemek insanın ufkunu açabiliyor.

  • Bence Adrien Brody ile uğraşacağına Tony Leung Chiu Wai ile devam etsin...Tony Leung Arien Brody den daha iyi bir oyuncudur benim gözümde..

  • Valla Adrien Brody'nin böyle bir yönetmen karşısında daha fazla nazlanabileceğini pek sanmıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir