28 Haziran 2010 00:00

Kara Köpekler Havlarken, Kiev'de

'Kara Köpekler Havlarken' Kiev Türk Filmleri Haftası'nda kapanış filmi..

T. C. Kültür Bakanlığı ve TÜRSAK tarafından Ukrayna’nın başkenti Kiev’de 3.sü düzenlenen Kiev Türk Filmleri Haftası, 28 Haziran’da yapılacak resepsiyonun ardından kapanış filmi olarak Kara Köpekler Havlarken filminin gösterimi ile sona erecek.

İki ülkenin sinema tarihindeki ilk ortak yapım olması açısından ayrıca önem taşıyan filmin yönetmenleri Mehmet Bahadır Er ve Maryna Gorbach beraber çekecekleri yeni filmin hazarlıklarını sürdürüyor.

Başrollerini Erkan Can, Cemal Toktaş ve Volga Sorgu’nun oynadığı film naif hayalleri olan otoparkçı iki gencin şehrin acımasız gerçekleriyle yüzleşmesini, güçlü ve dinamik bir dille anlatıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir