25 Eylül 2009 10:12

Kara Şimşek Dönüyor!

Yapımcı Doug Liman, ünlü televizyon dizisini yeniden küçük ekranda görmek istiyor...

Kara Şimşek (Knight Rider) dizisi yakın zamana kadar sinema projesiyle "Haber" bölümümüze konuk oluyordu. Zamanla yapımcıların böyle bir sinema filmiyle ilgilenmedikleri, David Hasselhoff'un çabasının da yetersiz kaldığı ortaya çıktı.Fakat yeni bir haber söz konusu sinema projesinin bile kaderini değiştirebilir. Yapımcı ve yönetmen Doug Liman, Kara Şimşek dizisini yeniden başlatmak için harekete geçti.NBC, diziye yeşil ışık yakmadan önce iki saatlik bir pilot bölüm görmek istedi; bölümün alacağı tepkilere göre de dizi hayata geçecek.Bu arada David Hasselhoff hayranlarına da kötü haberi verelim. Dizi yeni bir Michael Knight ve farklı bir arabayla karşımıza gelecek.
Yorumlar
  • kara şimşek ve kara şahin kült dizilerdi.Filim haline gelmesi sevindirici,ama prison break gibi diziler günümüzde olay yaratıyor,nostalji herzaman iyidir.Bu arada araba hangi yeni model olucak ? ;)

  • yaşasın nostalji :)

  • bence çok geç kalındı david in yerine şöför kesinlikle paul walkert olmalı

  • Hatıramda bu dizinin harika bir şey olduğu kalmış. Geçen gün izledim, ne kadar sıkıcıymış. Eski yokluk döneminde iyi gelmiş bize, şimdiki video klip estetiğinde çekilmiş filmlerin hızıyla kıyaslanamaz. Eh filmi de kuş kondurmayacağına göre...

  • daha kaliteli olacak gibi nbc bu işi alır götürür iyi olmuş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir