13 Mayıs 2003 23:41

Kara Şimşek Yola Çıkıyor

Kara Şimşek (Knight Rider) dizisinin beyazperde uyarlaması uzun bir süredir askıdaydı. Projenin yeniden yürürlüğe girmesi yönünde, sağlam adımlar atılıyor. David Elliott ve Paul Lovett, filmin senaryosunu yazmak için çalışmaya başlıyorlar. Filmle ilgili en çok merak edilen sorunun cevabı ise henüz belli değil. Efsanevi şöför David Hassellhoff'un filmin yapımcılarından biri olacağı kesin olmakla birlikte, oyuncu olarak yer alıp almayacağı belli değil. Projeye dahil edilmesi düşünülen Vin Diesel ile ilgili ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Döneminin teknoloji ve aksiyon harikası dizisinin günümüz ortamına aktarılması, diziye alt bazı klişelerin güncellenmesini zorunlu kılıyor. Proje fazla bir heyecan yaratmasa da; nasıl sonuçlanacağı meraklandırıyor doğrusu!..
Yorumlar
  • Bu arada Kara Şimşek'in (Knight Rider) yeniden eski bölümleri yayınlandığını aşağıda soran sormayan tüm Kara Şimşek hastalarına duyurmuş olmaktan sevinç duyarım.subatsogugu.web.tr den fs07 selam ve saygılar sunar

  • Kara Şimşek (Knight Rider) 1983 lerde TRT'nin yayınladığı, Türkiye'de efsaneye dönüşmüş dizi Kara Şimşek'in (Knight Rider) yeniden yola çıktı ama naftalin kokulu olarak Ege TVde.Cumartesi ve Pazar günleri saat 16:00 gibi Ege TVde seyrediyorum. Çok güzel bir nostalji.. Neydi be o siyah-beyaz TRT tek kanalken yayınlandığı Cumartesi 17:00 dı sanırım şehirde tüm caddeler bomboş.Herkes Kara Şimşek sürüyor pardon seyrediyor.. of of.. ama neyseki Ege TVde nostaljikte olsa özlem gideriyom. Bu opetli Cem Yılmaz yaptı numarasını Kara Şimşeki Maykıl Naytı da getirtti ya Allah ondan Razı olsun. Neler dersiniz?

  • ABİ KARAŞİMŞEK DİZİSİNİ YAYINLARSANIZ VALLAHİ SİZE ÇOK DUA EDERİM NOLURSUNUZ YAYINLAYIN DİZİDE MİCHAEL KNİGHT OLMAZSA TADI OLMAZ TEŞEKKÜRLER

  • Walla Heycan yaratır ayrı........4 @@ Gözle bekliyoruzzzzzzz..David Hassellhoff (Michael Knight) amcamızıda Dizide görmek isteriz Onsuz Kitt olurmu hiç?

  • Çocukluğumuzun en güzel dizisi ooh ooh ne güzel umarım David aabimiz oynar gene Michael Knight'ı :) Davilex firması KNIGHT RIDER the game diye pc oyununu çıkartmış güzel oyun devamlı oynuyorum tavsiye ederim. Filminin de en az dizisi kadar iyi olacağını düşünüyorum, umarım siyah Transam dışında bir araba kullanmaya kalkmazlar Kitt için.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir