25 Eylül 2009 10:12

Kara Şövalye!

2008 yılının ilk sinema haberi sizi yakından ilgilendiriyor...

2008'in hit filmlerini merak ediyorsanız bu aralar gözünüzü Beyazperde'den ayırmayın. Bu yıl izleyeceğimiz ilgi çekici ve önemli filmleri size tanıtmayı amaçlıyoruz. Yılın en çok merak edilen yapımlarından Christopher Nolan'ın yönettiği Kara Şövalye (The Dark Knight), 25 Temmuz 2008'de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor."Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent'in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar."Anlaşılan 2008 yazını beklemek için tatil kadar güçlü başka nedenlerimiz de var.
Yorumlar
  • bir karakter bu kadar güzel oynanır heath ledger gerçekten adını sinema tarihine altın harflerle yazdırdın.

  • ledgerin performansı jack baba nın jokerini tarihe gömecek bu bütün otoritelerce beğeniliyor önyargılı davranmayın arkadaşlar zaten nolanın hayal dünyası eski yönetmene göre harika çizgi roman ın aynısı ve joker tüm sinema tarihinin en unutulmaz karakterleri arasına girerken two face ve scarecrow da karşımıza çıkan düşmanlar efsaneler umarım 300 dan sonraki en iyi fragman olan framanla birlikte the dark knight yüzümüzü kara çıkarmaz...

  • Batman begins gusel bir baslangicti umarim bu ondan daha gusel olurrr..dort gozle bekliyorumm bu filmi

  • Merakla devam filmini bekliyorum,jokerli bir batman filmi herzaman adrenalini yükseltir,fakat batmobil değişmeli bence yakışmamış filme.

  • (Trailer'dan)"You've changed things... forever. There's no going back. You see, to them, you're just a freak... like me!" Uzun zamandır hiçbir film beni bu kadar heyecanlandırmamıştı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir