1 Haziran 2007 14:29

Karadeniz'in En İyi Yönetmeni

Bükreş Film Festivali'nden Reha Erdem'e ödül!

Reha Erdem, katıldığı uluslararası film festivallerinde ödül almaya devam ediyor. Bükreş Film Festivali / Cine - Blacksea En İyi Yönetmen Ödülü, Beş Vakit filmi ile Reha Erdem'e verildi. "Karadeniz Bölgesi Yarışma Bölümü"ne, Karadeniz'e kıyısı olan ülkelerdeki yönetmenlerin son iki sene içinde tamamlamış oldukları filmleri seçiliyor.
Yorumlar
  • Reha Erdem çok başarılı bir dönem geçiriyor...

  • 5 vakit pişmiş dediğim filmi reha nın. korkuyorum anne da kaç para kaç kadar olmasa da oldukça şıktı. bu sefer 5 vakit müzikleriyle, titizlenildiği belli kamera hareketleriyle daha usta işi olmuş.ama durağan olduğunu kabul etmek te lazım şimdi...

  • Reha Erdem, bu sezon tüm ödülleri topladı nerdeyse,bravo.

  • Bu çok güzel bir haber beş vakti izlemedim ama iyi bir film olduğunu hep duydum türk sinaması kendisini dünyaya kanıtlamaya başladı artık gurur vrici çok tebrik ederim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir