24 Şubat 2006 13:32

Karalara Büründü

Örümcek-Adam'dan ilk görüntü göz kamaştırıyor

Örümcek-Adam fanları üçüncü film için çok bekleyeceklerini düşünerek üzülseler de, filmden gelen ilk görüntü buna değeceğini gösteriyor.Sony Pictures'ın yayınladığı yukarıdaki ilk fotoğraf gözümüze siyah-beyaz çarpıyor olsa da çizgi romanın fanları böyle olmadığını bir çırpıda fark edecektir.Örümcek'in, ya da Tobey Maquire'ın, ilk siyah kostümlü görüntüsüne göz atmaktayız. Örümcek oldukça çarpıcı duruyor ve Sam Raimi'nin üçüncü filmi için Mayıs 2007 hala çok uzak bir tarih gibi görünüyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • kıyafetle harika olmuş.ama klasik kıyafet en iyisi biz örümcek adamı o kıyafetle tanıdık:)

  • bence örümcek adamın rengi siyah olmamalı

  • Ne yalan söyleyeyim posteri görünce daha da bi meraklanmaya başladım ayrıca tobey'in üstündeki siyah kıyafet müthiş görünüyor...

  • Ben anlayamıyorum bi türlü. neden Venomu koymuyolar bir an önce. afişi görünce direk Venom aklıma geldi. Yorumlara bakılırsa yok. Bunun için SM 4 ümü bekliycez şimdi. Yazık. bi SM hayranı olarak üzüldüm...

  • Valla 3. filmde örümcek adamın sevgilisinin eski nişanlısı(ki aynı zamanda paragöz gazetecinin oğlu) ve sakat olan profesor(o da timsah kuyruklu bir şeye dönüşüyor ara ara)onla kapışacak. Öyle eski örümcek adam serilerinin garip isimlerini de yazmayın lütfen. Takip edemedim 4 satırdaki yabancı isimleri isimleri bir defa daha okudum,Biliyosunuz anladık :) + ilk yorumda ben de biraz karıştırdım galiba :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir