3 Nisan 2007 10:27

Karanlığa Işık Tutan Filmler

Kara Kare Film Günleri'nden II. Dünya Savaşı ve Nazi Soykırımı filmleri!

Türk Musevi Cemaati Sinema Grubu tarafından düzenlenen Kara Kare Film Günleri, 15-21 Nisan tarihleri arasında Maçka Cinebonus G-Mall'da yapılacak. "Karanlığa Işık Tutan Filmler" teması altında, II. Dünya Savaşı ve Nazi Soykırımına dair filmler gösterilecek.2. Kara Kare Film Günleri, II. Dünya Savaşı sonrası "Nazi Almanyası"nda toplama ve ölüm kamplarında yaşamını yitiren milyonlarca insanın anısına düzenleniyor. Programda bulunan filmler, Paul Verhoeven imzalı Kara Kitap, Kjell Grede'nin yönettiği İyi Akşamlar Bay Wallenberg, usta sinemacı Werner Herzog'un Yenilmez Adam filmi, belgesel film Hatıra (Memoria), Michael Verhoeven'ın yönettiği Annemin Cesareti ve Istvan Szabo imzalı Günışığı...15-21 Nisan tarihlerinde Cinebonus G-Mall'da 2 ayrı salonda, 12 farklı film gösterilecek. 20. yüzyılın en karanlık köşelerini aydınlatan bu önemli filmleri kaçırmayın!
Yorumlar
  • Evet bende bu 2.Dün.Sav. konulu ve o dönem üzerine olan filmleri merak ediyorum...

  • hangi filmler olacak acaba o konu üzerine yapoılmış o kadar güzel film var ki izlemek isterdim.. ama ne yazıkki kaçıracaz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir