25 Eylül 2009 10:12

Karanlığa Veda!

Usta Robert De Niro, rol alması beklenen Edge of Darkness projesinden ayrıldı...

Dev oyuncu Robert De Niro'nun bunu her zaman yaptığını sanmıyoruz. Eğer aktör yaratıcılık yönündeki farklardan söz ediyorsa, bunun mutlaka bir sebebi vardır.Oyuncu, Martin Campbell'ın yönettiği Edge of Darkness projesinden ayrıldı. Oyuncu ile yönetmenin sanatsal yönden uyuşamadığı ve işlerin yolunda gitmediği açıklanmış.De Niro filmde bir tür "Temizlikçi" olarak karşımıza çıkacaktı. Öldürülen bir kadınla ilgili kanıtları ortadan kaldıran görevliyi canlandıracaktı. Şimdi aynı rol için yeni bir aktör aranıyor.
Yorumlar
  • bence iyi olmuş,içine sinmeden illa ortaya bir eser çıksın diye bakılırsa zaten o filimden pek birşey beklenmez.

  • De Niro son dönemde oyunculukta düşüşe geçti.En iyi oyuncu unvanını Al Pacinoya kaptırdı.70li yıllarda ki performansını artık eski filmlerini izleyip anarken muhteşem oyunculuğunu tekrar izleyebilseydik.

  • robert de niro oynasın işte..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir