10 Şubat 2006 15:16

Karanlığı Keşfederken...

Kilmer'dan intikam almak mı?

Çinli yönetmen Chen Shi-Zheng'in dört milyon dolarlık düşük bütçesine rağmen Oscarlı Meryl Streep'i Dark Matter'ında başrol oynamaya ikna ettiğini bu sayfalarda okumuştunuz. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Streep'e bir başka Hollywood yıldızı, Val Kilmer da eşlik edecek.Çinli bir öğrenci Dark Matter olarak anılan bir projede yaptığı keşiflerle büyük başarı yakalar. Ancak üniversite yönetiminin karanlık politikaları yüzünden Nobel Ödülü'nden olur ve yönetimden intikam almaya karar verir.Kahraman, 2046, Aşk Zamanı gibi filmlerin usta görüntü yönetmeni Christopher Doyle'un da dahil olduğu Dark Matter projesi Shi-Zheng'in aynı zamanda ilk uzun metraj yönetmenlik denemesi olacak.Opera yönetmenliğinden şarkıcılığa, oyunculuktan koreograflığa çok yönlü bir sanatçı olan Shi-Zeng, Dark Matter'la genç başrol oyuncusu Liu Ye'ye de önemli bir fırsat tanıyor.
Yorumlar
  • gerçekden kadro olağan üstü ama ortada düşük bir bütce ve genç bir yönetmenle birlikde ilk uzun metrajlı filmini çekicek. başarı beklemek hayalcilik olur ama şunuda belirtmek istiyorum oyuncular çok kaliteli ve kendini kanıtlamış kişiler bu yönden oyuncuların şovunu izleyebilicez. bekleyip görelim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir