7 Ocak 2016 17:08

Karanlık masalda ikinci perde başlıyor!

İyilerin ve kötülerin savaşı hiç bu kadar göz kamaştırıcı olmamıştı...

2012 yılında vizyona giren “Snow White and the Huntsman” bize hiç aşina olmadığımız bir Pamuk Prenses masalı anlatmıştı. Geleneksel hikayede prensesi ormana götürüp, onu öldürmesi emredilen avcı, bu modern versiyonda Pamuk Prenses'in koruyucusu ve hocası olup kötü kraliçeyi yok etme savaşında ona eşlik ediyordu. Kristen Stewart, Chris Hemsworth ve Charlize Theron’un başrollerini paylaştığı filmin ikincisi, Nisan ayında “The Huntsman Winter’s War” olarak vizyona girecek.Bu ikinci filmde, iki kötü kalpli kız kardeş dünyaya korku salmak için bir araya geliyor. Ice Queen olan Freya (Emily Blunt), bir önceki filmde yenik düşen ablası Queen Ravenna’yı (Charlize Theron) tekrar geri getirir ve işler bu sefer The Huntsman (Chris Hemsworth) için oldukça zorlaşır. Ancak ona bu sefer yasak aşkı, bir başka savaşçı kadın karakter (Jessica Chastain) yardım edecektir.


Şimdi filmin konusundan bu kadar bahsetmek bence yeter. Gelelim son gelişmelere. Filmden yeni kareler elimize taze ulaştı. Ve söyleyebilirim ki; görsel bir ziyafet bizleri bekliyor olabilir. Ocsar’lı oyuncu 40 yaşındaki güzel aktris Charlize Theron ve son zamanlarda yıldızı hızla yükselen 32 yaşındaki oyuncu Emily Blunt, yeni görsellerde bir masalın şeytansı karakterleri gibi görünüyorlar. Yeni fotoğrafta Ravenna’yı baştan aşağı altın renginde ve aynı şekilde altın tacıyla, kanatlı peleriniyle, gümüş tahtın arkasında görüyoruz. İngiliz oyuncu Emily Blunt ise gümüş bir kostüm ve kaskı andıran aynı renklerde bir saç aksesuarı takıyor.


Elimize geçen bir başka fotoğrafta Chris Hemsworth ile Jessica Chastain’in canlandırdıkları karakterlerin yaşadığı romantik bir sahneye şahit oluyoruz. Duyduğumuza göre ikili arasında film boyunca romantik sahnelerin devamı gelecekmiş.


Oscar’lı Charlize Theron stüdyodan, Chris Hemsworth’un aldığı 10 miyon dolar ücretin aynısını talep etmiş. Sonradan, hacklenen Sony firmasının belgelerinden okuyup öğreniyoruz ki şirket, kadın ve erkek oyunculara farklı ödemeler uyguluyormuş. Aynı şikayeti daha önce Jennifer Lawrence’tan da duymuştuk.


“The Huntsman Winter’s War” filmi, yine çok beğendiğimiz “Maleficent” ile aynı prodüktörün ellerinden çıktı.

FRAGMANZEYNEP ELMANYorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir