25 Eylül 2009 10:12

Karanlıktakiler Beyazperde'de Gözüktü!

Usta yönetmen Çağan Irmak'ın yeni filmi Karanlıktakiler'in afişi film hakkında merak uyandırıyor...

Beyazperde'nin favori yönetmenlerinden, her çalışması merakla beklenen Çağan Irmak, Karanlıktakiler adını taşıyan yeni filmi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Erdem Akakçe, Meral Çetinkaya, Derya Alabora, Şebnem Dilligil, Rıza Akın, Durul Bazan ve Güner Özkul gibi oyuncuların rol aldığı filmin afişi ilk defa Beyazperde'de görücüye çıktı!Irmak'ın filminin detayları henüz bilinmese de, yönetmenin gerilim atmosferi yaratma konusundaki ilgisinin bu projeye en başından beri yön verdiği biliniyor. Haberimizi küçük bir müjdeyle bitirelim; Karanlıktakiler hakkında hafta başı size küçük bir hediyemiz daha olacak!
Yorumlar
  • Çağan Irmakın yaptığı her yeni bir filmi merakla bekliyoruz.Çünkü öyle ki,sanat-gişe sineması gibi anlamsız bir kutuplaşmanın ortasında çokta anlamlı duruyor.Sinemanın olmazsa olmazı,seyircinin bir hikaye izlemek gibi en temel duygusunu tatmin ederken,kendi hattında derinleşerek ilerliyor.Gücünüde elbetteki samimiyetinden alıyor.Konvansiyonel olmasına rağmen,içindeki Karanlıktan korkmayan Çağan Irmak sineması önünde saygıyla eğilirken,daha nice nice büyük başarılara imza atacağından şüphe duymuyoruz.

  • shhhh! Çağan IrmaK ....

  • Çağan Irmak deyince aklıma hemen "Babam ve Oğlum"adlı sineması geliyordu muhteşem,anılardan silinmeyecek bir filmdi,ta kii!!"Issız Adam"adlı sinemasına kadar filmin tamamını demiyorum ama gercekten rezaletti..sapıkca,anlamsız bir filmdi,umarım şimdiki filminde korku derken altında baska birsey yatmaz aynı "ıssız"daki ask filmi beklerken sapıklıkların cıktıgı gibi...şiddetle umuyorum yoksa Çagan diye biri kalmıyacak yanii!!!Başarılarr bekliyoruz filminizi!!!!

  • Çağan Irmak ın yaptığı her filmin altına kalite adına imzamı atarım adamın kötü filmini daha görmedim..Haberde söylenen hafta başındaki süprizde büyük ihtimal bi fragman veya trailer gibi bişey olsa gerek..

  • Çağan yapıyorsa No Problem..!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir