2 Şubat 2013 01:00

Karaoğlan rekabetten çekildi

Vizyona 12 milyonluk bütçesiyle iddialı bir giriş yapan ‘Karaoğlan’ Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın yarışına ortak olamadı.

12 milyon liralık bütçesiyle Türk Sineması’nın en pahalı yapımlarından biri olan ‘Karaoğlan’ gösterimden kalktı. 11 Ocak günü 238 kopya ile vizyona giren filmin beklentisi 10 milyonluk izleyiciydi ancak film ilk iki haftada 121 bin 420 kişi tarafından izlendi. Aynı tarihlerde vizyona giren Cem Yılmaz’ın ‘CM101MMXI Fundamentals’ adlı gösterisi ve Şahan Gökbakar’ın ‘Celal ile Ceren’ filmi karşısında ayakta duramayan ‘Karaoğlan’ yapımcısı Erol Avcı’nın isteğiyle üçüncü haftasında vizyondan çekildi.


Filminin arkasında durduğunu ancak gişede Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar ile rekabet edemediğini belirten Erol Avcı, filmi önümüzdeki aylarda tekrar vizyona sokacağını ve bu kez gişede beklediği başarıyı yakalayacağına inandığını söyledi.
Yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendiği başrollerini Volkan Keskin, Özlem Yılmaz, Müge Boz ve Hasan Yalnızoğlu’nun paylaştığı film için Kemerburgaz’da hikâyenin geçtiği yüzyıla birebir uygun bir atmosfer oluşturularak üç şehir kurulmuş, dünyanın en büyük mancınığı yapılmış, 90 at getirtilmişti.


Karaoğlan fragmanı için tıklayın

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir