24 Ekim 2018 08:36

Karayip Korsanları çekilecek mi?

Sevilen seri Karayip Korsanları çekilecek mi? Disney son kararını verdi.


Disney, Johnny Depp’li Karayip Korsanları’nı yeniden çevireceğini açıkladı. Yani seriye sil baştan başlanacak. Senaristlik için Deadpool’un yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick’le görüşmelere başlandı. Yönetmen henüz belli değil.


Bu gelişmeler karşısında akıllara tek soru geliyor; Jack Sparrow rolüyle özdeşleşen Johny Deep seriye dönecek mi? Serinin yapımcısı Jerry Bruckheimer geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada, Johny Depp’siz Karayip Korsanları olmayacağını söylemişti. Fakat Disney cephesi Johnny Depp hakkında çıkan şiddet haberlerinden oldukça rahatsız. Diğer bir söylenti ise; Disney Johnny Depp’i istemediği için seriyi yeniden filme alacağını açıkladı. Disney oyuncu kadrosunu açıklayana kadar daha çok söylenti gelecek gibi...


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir