14 Temmuz 2006 12:41

Karayip Korsanları... Gitme!

Şimdi eleştiri zamanı...

Haftanın filmleri SineKritik bölümünde yerini aldı. Üyelerimize ulaşan bülten'de de haftanın filmi olan Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı, Ali Ercivan tarafından incelendi. Filmin her anlamda başarılı bir popüler sinema örneği (örnek popüler sinema) olduğunu savunan Ercivan'ın yazısını okumak için tıklayın!"Sürprizlerle dolu final bölümü sayesinde, bu filmle birlikte çekilmeye başlanan ve önümüzdeki yaz izleyeceğimiz serinin üçüncü filmi Dünyanın Sonunda (At World's End) için şimdiden meraklanmamızı sağlayan Ölü Adamın Sandığı, bugüne kadar perdeye yansımış en büyük eğlencelerden biri."Haftanın bir diğer dikkat çekici çalışması olan, görsel estetiği ve bulmacayı andıran yapısı ile öne çıkan Gitme ise Ayşegül Kesirli tarafından incelendi. Okumak için hemen tıklayın!"İnsan beyninin uyku esnasında bir anda mekan değiştirip bir rüyadan başka bir rüyaya geçmesi ne kadar alışıldıksa, filmdeki bu atlamalar da bir o kadar doğal geliyor. Marc Forster bununla de yetinmeyip, bu rüya estetiğini hikayenin her aşamasına yayıyor..."Günün diğer eleştiri yazısı ise, vizyon dışından filmlerin değerlendirildiği, Vizyon Ötesi köşesinde yer alan Haze yazısı. Ünlü Japon yönetmenin, Amerikan sinemasının izinden giden son çalışmasını okumak için tıklayın!
Yorumlar
  • film çok güzeldi ama 1. film daha iyiydi.filmin kısalığındanmı konunun net olmasındanmı bilmioruum ammaa daha bi güzeldi sankiii.

  • Ben 2. filmi çok beğendim şimdide 3. yü sabırsızlıkla bekliyorum:))

  • mssıt, çok haklısın inanın insanın canı sıkıldığında ilk izleyecekleri Buz Devri, çizgi film ve Karayip Korsanları'dır..Jhonny yi seviyoruz...

  • Hakkaten ya yorum yazarken biraz dikkatli olun bi anlamı kalmamış zaten yok öldü yok ölücek mi?Film gerçekten çok güzeldi vizyona girdiği ilk gün gittim.Konuyu pek açık bulmadım bazen karışıyor sanki ama fazla takılmayın.3. filmi iple çekiyorum.

  • mrs. depp aynı $eyi ben de anladım :D tebrik ettim başlığı açanı =))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir