17 Nisan 2010 10:33

Karayip Korsanları'nda Yeni İsim!

Walt Disney'in yaptığı basın açıklamasına göre Orlando Bloom'un yerine geçecek oyuncuya karar verildi.

Karayip Korsanları 4'te kasta eklenen isim, genç ve yakışıklı oyuncu Sam Claflin.Walt Disney, filmin konusunu hala saklarken, Claflin'in Philip isimli genç bir misyoneri canlandıracağını açıkladı. 1986 doğumlu Claflin, ismini TV dizileriyle duyurmuştu.Yeni haberler geldikçe güncellemeye devam edeceğiz. Daha önce açıkladığımız üzere 4üncü bölümün çekimleri Hawaii, Büyük Britanya ve Los Angeles'ta çekiliyor olacak. Daha önceki hiçbir bölümde İngiltere'ye gidilmemişti, bu kez belki de Jack Sparrow anayurdunu ziyaret edecektir.Karayip Korsanları 4 (Pirates of the Carribean: On Stranger Tides) yurtdışında 20 Mayıs 2011'de vizyonda olacak. Türkiye'de ne zaman vizyonda olacağı henüz belli değil.
Yorumlar
  • her haliyle güzel, yeni gelen isimde güzel olmuş.

  • Orlando Bloomun yerine geçecek oyuncu tip olarak uygun...BakalımWill Turnerkarakterini bize aynı şekilde canladıracakmı ...

  • Orlando Bloomun ve Keira Knightleynin neden oynamak istemediğini anlamıyorum.Seri diğer serilerin aksine her filmde kendini aşıyor.Böyle kaliteli bir yapımda oynamak istememeleri şaşırtıcı.Zaten ikisinin çok fazla filmde oynadıkları söylenemez.Özellikle Keira Knightleynin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir