18 Temmuz 2003 19:01

Karayipli Korsanlar İkinci Kez Masada

Siyah İnci'nin Laneti ikinci bir filmi daha sarmak üzere. Görüşmeler sürüyor...

Karayipli Korsanlar: Siyah İnci'nin Laneti, beklentilerin bile üzerinde bir başarıya imza atınca, filmin esin kaynağı, fikir babası Disney de bir devam filmi üzerine beyin cimnastiği yapmaya başladı. Projeye sıcak bakan şirket, başta ilk filmin yapımcısı Jerry Bruckheimer, yönetmeni Gore Verbinski ve oyuncularla anlaşmanın yolunu arayacak. İlk adım olarak ise senaristler Ted Elliott ve Terry Rossio ile görüşmelere başlandı.Karayipli Korsanlar, 17. yy'da iyi korsanların kötü korsanlara karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Valinin kızını kaçıran lanetli korsanlar ve onların peşine düşen iki kafadarın maceraları, açılış haftasında 78 milyon dolar gibi br para kazanarak Disney'in yüzünde gülücükler açtırdı. Disney gülmeye uzun uzun devam etmek istiyor anlaşılan...
Yorumlar
  • bu filmin birinci serisi çok güzel ikincisinin de güzel olacağına %100 eminim hele will turner (orlando bloom) gibi yakışıklı süper bi adam varsa zaten film daha da çok güzel olur:)

  • bu filmin ilk serisi benim hayatımı değiştirdi.mükemmel bir yapıt.gelniş geçmiş en iyi film.pirates of the captain jack sparrow_I am a pirates

  • bence oskarı hakeden filmdi hakkının yendiğini düşünüyorum.İkincisinin çekileceği haberinede çok sevindim.Belki bu sene oskar alır Johnny Depp.

  • Tamamiyle bir komedi.. Süper bir güldürü.. Yalnız anlamadığım bir nokta var. Tamam, lanet, iskeletler, su altında yürüyüş, herşeye eyvallah da.. Barut benim bildiğim suda ıslanır, eh o halde tabancaların sudan çıkınca ateş alması nasıl bir şey??

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir