11 Eylül 2006 13:36

Karda Kışta 30 Gün

Danny Huston, ünlü çizgi roman uyarlamasına katıldı!

30 Days of Night projesinden daha önce bahsetmiştik. Çok sıkı bir çizgi romandan uyarlanan film, Alaska'nın karanlığa gömüldüğü günlerde, güvenlikçi bir çiftin karanlıktan gelen davetsiz misafirlerle olan mücadelesini anlatıyor. Josh Hartnett ve Melissa George'lı kadroya, Danny Huston da katıldı. Columbia Pictures'ın projesine seçilen son isim olan Huston yakın zamanda Teklif ile dikkat çekmişti... Vampir projesi için beklentilerimiz oldukça yüksek fakat proje bu hızla ilerlerse, film vizyona girdiğinde oldukça yaşlanmış olacağız!
Yorumlar
  • haber e yorum yazarken adamın adını unuttum..dunny bişeydi..bu da kim adını ilk kez duyuyorum..:D

  • Ben mi biraz uzak kalmışım,Danny Huston ismini hiç duymadım şimdiye kadar,belki de öyle zannediyorumdur,ama neyse,,kendisine bu projede başarılar diliyorum,tabi benim bu dileğim,kendilerini ne derece ilgilendiriyor,orası meçhul ya:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir